Valsts administrācijas skolā notiks Krišjāņa Kariņa vieslekcija par ES enerģētikas politiku

Rīt, 22, aprīlī, plkst. 10:00 Valsts administrācijas skolā notiks Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Krišjāņa Kariņa vieslekcija par Eiropas Savienības (ES) enerģētikas politikas aktualitātēm un izaicinājumiem.

Lekcijas prezentācija 

Š.g. februārī Eiropas Komisija nāca klajā ar enerģētikas likumdošanas kopumu, kas liek pamatu Enerģētikas savienībai un ierosina, ka Komisijai būs pieejami arī komerclīgumi enerģētikas jomā. Eiropas Enerģētikas savienības izveide ir šī Eiropas Parlamenta viena no prioritātēm un šonedēļ diskusija par Komisijas piedāvājumu tika uzsākta EP atbildīgajā komitejā, kurā strādā arī Latvijas pārstāvis Krišjānis Kariņš.

Krišjānis Kariņš Eiropas Parlamentā strādā Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un ir lielākās Parlamenta frakcijas – ETP – politikas koordinators šajā komitejā. Tāpat deputāts strādā Ekonomikas un monetāro lietu komitejā, kā arī Īpašajā komitejā nodokļu nolēmumu un rakstura vai ietekmes ziņā līdzīgu pasākumu jautājumos un Izmeklēšanas komitejā saistībā ar emisiju mērījumiem autobūves nozarē.

Lekcijas prezentācija